Treningi personalne - czym są i dla kogo?

Opublikowano: 2023-04-26

główne zdjęcie artykułu

Trening personalny to program treningowy zaprojektowany indywidualnie dla konkretnej osoby, zgodnie z jej potrzebami, celami i umiejętnościami. W odróżnieniu od zajęć grupowych trening personalny to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą skutecznie osiągnąć swoje cele treningowe, a jednocześnie uniknąć urazów i nieefektywnych ćwiczeń.

Dlaczego warto skorzystać z treningów personalnych?

 1. Indywidualne podejście

  Jesteśmy dla Ciebie. Trening jest dopasowany do Twoich potrzeb, umiejętności i wyznaczonych celów. To zdecydowanie zwiększa szanse na sukces.
 2. Skuteczność

  Jesteśmy przy Tobie podczas treningu, dzięki czemu ćwiczenia są bardziej skuteczne niż ogólne zajęcia grupowe.
 3. Bezpieczeństwo

  Nadzorujemy i kontrolujemy Twoje ruchy, co minimalizuje ryzyko urazów. Bez opiekuna wiele ćwiczeń wykonywanych jest niewłaściwie! Dodatkowo posiadamy doświadczenie jak ćwiczyć najbardziej efektywnie i wydajnie.
 4. Motywacja

  Nie da się ukryć, ze trener personalny to również Twój osobisty mentor i motywator! Dzięki naszemu wsparciu łatwiej utrzymasz ciągłość treningów, co przekłada się na lepsze efekty. Możesz mieć pewność, że nie zostaniesz sam ze swoimi wyzwaniami.

zdjęcie z treningu

Dla kogo są treningi personalne?

Trening personalny jest idealny dla osób, które:

 1. Chcą pracować nad swoją sylwetką i zdrowiem, ale nie wiedzą, jak zacząć.
 2. Mają problemy z urazami, bólami pleców lub innymi dolegliwościami, a chcą kontynuować treningi.
 3. Chcą uniknąć niewłaściwych postaw podczas ćwiczeń.
 4. Cenią sobie spersonalizowany i profesjonalny program treningowy.

Kiedy warto skorzystać z treningów personalnych?

Trening personalny jest idealny dla każdego, kto chce zwiększyć swoją kondycję fizyczną i osiągnąć swoje cele. Niemniej jednak istnieją okoliczności, w których korzyści z treningu personalnego są szczególnie ważne. Oto kilka przykładów, kiedy warto skorzystać z treningów personalnych:

Jeśli jesteś początkujący — jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z ćwiczeniami, trening personalny może pomóc ci w poprawnym wykonaniu ćwiczeń, uniknięciu kontuzji oraz zbudowaniu właściwej techniki treningowej.

Jeśli masz problemy zdrowotne, takie jak choroba serca, cukrzyca czy urazy, trening personalny może pomóc Ci dostosować swoje ćwiczenia do twojego aktualnego stanu zdrowia i możliwości fizycznych.

Jeśli masz specyficzne cele treningowe, takie jak zbudowanie masy mięśniowej, spalenie tkanki tłuszczowej czy przygotowanie się do maratonu, trener personalny może pomóc ci opracować odpowiedni plan treningowy i dostosować go do twoich celów.

Jeśli potrzebujesz motywacji i wsparcia — potrzebujesz codziennej dawki wsparcia w osiągnięciu swoich celów!

W Alibi (studio/zdrowie) treningi personalne są odpowiednie dla każdego, kto chce poprawić swoją kondycję fizyczną, zdrowie i samopoczucie, a w szczególności dla osób, które potrzebują specjalistycznej opieki, motywacji lub indywidualnego podejścia do treningu.
Zacznij z nami Twoje zmiany!

Powrót do artykułów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI