zdjęcie trenera personalnego

Zobacz co u nas słychać

zdjęcie z treningu

Co to jest fizjoterapia uroginekologiczna?

Fizjoterapia uroginekologiczna jest stosunkowo młodą dziedziną fizjoterapii zajmującą się problemami z funkcjonowaniem mięśni dna miednicy i narządów miednicy mniejszej u kobiet.

zdjęcie z treningu

Kiedy zgłosić się na rehabilitację kręgosłupa?

Rehabilitację kręgosłupa warto rozważyć nie tylko w momencie, gdy odczuwasz ból — choć wtedy przede wszystkim, ale również w momencie kiedy chcesz zapobiegać nawrotom występowania kontuzji, przeciążeń lub nie chcesz doprowadzić do poważnych chorób zwyrodnieniowych.

zdjęcie z treningu

Treningi personalne - czym są i dla kogo?

Trening personalny to program treningowy zaprojektowany indywidualnie dla konkretnej osoby, zgodnie z jej potrzebami, celami i umiejętnościami. W odróżnieniu od zajęć grupowych trening personalny to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą skutecznie osiągnąć swoje cele treningowe, a jednocześnie uniknąć urazów i nieefektywnych ćwiczeń.

zdjęcie z treningu

Dlaczego warto zdecydować się na trening personalny?

Trening personalny z trenerem to jedna z najlepszych metod na osiągnięcie wymarzonej sylwetki. To nasz profesjonalizm i doświadczenie będą Ci towarzyszyć, aby uzyskać wspaniałe efekty w krótkim czasie.

zdjęcie z treningu

Kiedy należy udać się do rehabilitanta, a kiedy do fizjoterapeuty?

Wiele osób myśli, że rehabilitacja i fizjoterapia to jest to samo, ale w rzeczywistości są to dwa różne podejścia do leczenia. Oba zajmują się przywracaniem funkcji ciała, ale w nieco inny sposób. Przedstawimy różnicę między rehabilitacją a fizjoterapią oraz kiedy należy skorzystać z usług tych specjalistów:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI